لوازم یدک

لوازم یدکی پژو407

لوازم یدکی پژو 407  به دلیل استحلاک های زیادی که دارد خیلی کم یاب است.با توجه به اینکه پژو 407 محصول کشور فرانسه است خیلی سخت می توانید لوازم این نوع خودرو ساخت فرانسه رو پیدا کنید اما جای نگرانی ندارد قطعات وارداتی از کشور چین و  ترکیه نیز برای خودرو پژو 407 موجود حتی این قطعات هم کمیابه اما خب با اندکی جستجو در شهرهای مختلف از جمله تهران،کرج،تبریز و... می توانید قطعات این خودرو رو پیدا کنید.به دلیل کمیاب بودن قطعات این خودرو بهتره که اصولی  رانندگی کنید تا از اصطحلاک و خرابی قطعات این خودرو جلو گیری کنید.

درباره پژو407

درباره پژو 407 باید به شما بگویم که این خودرو یکی از محصولات سدان فرانسوس که جایگزن پژو406 شناخته می شود،پژو407 از سال 2008 وارد کشور شد و تا سال 2010 رو خط تولید قرار گرفت. از پژو407 به تعداد850هزار نسخه  تولید شد اما نتوانست به اندازه پژو 406 به فروش برسد.یکی از شهر هایی که خرید زیادی از این خودرو داشتند شهر تهران بود.این خودرو در مدل های پژو407 پلاس،پژو407 پاناروما،پژو407 پایونیر و پژو407 جدید تا به الان تولید شده است. نسخه که از این خودرو در ایران عرضه شد دارای یک موتور2 لیتری و 4 سیلندری که می توانست حداکثر140 اسب بخار و 190 نیوتن متر گشتاور تولید کند.شتاب پژو407  از 0تا 100 ، 9.1 ثانیه است و مصرف  سوخت ان داخل شهر11 لیتردر هر صد کیلومتر و در خارج شهر در هر صد کیلومتر6.4 لیتر است. اما از این محصول ایرانی ها استقبال خوبی نکردند به دلیل معایبی که داشت و بخاطر همین به مرور از بازار داخلی حذف شد.اکنون نیز تعداد اندکی از این خودرو داخل ایران موجود است و بخاطر کمیاب بودن این خودرو  لوازم یدکی پژو407 وارد کشور نمی شود و به سختی می توانید قطعات این خودرو،رو پیدا کنید،توصیه میکنیم که اگر قصد خرید این ماشین رو دارید از تصمیم خود صرف نظر کنید چراکه شما هنگام خرید،هر خودرو باید وجود لوازم یدکی اصل و خوب باکیفیت  و ارزان ان خودرو رو در بازار چک کنید تا در صورت مشکل بتوانید قطعات خودرو خود را  تعمیر یا تعویض کنید.

لوازم یدکی پژو 407 اصفهان

قطعات یدکی پژو407

در ابتدا گفته شد به دلیل تولید کم و در حال حاضر کمبود پژو407 در داخل شهر های ایران،لوازم یدکی پژو407  نایاب است،و برای افراد که آشنایی کامل با برند ها ی موجود در بازار ندارند پیدا کردن قطعه با کیفیت و مناسب کار طاقت فرسایی می باشد و بخاطر همین اکثر افراد رو به قطعات استوک پژو407 میاورند،اما شما میتوانید به راحتی لوازم یدکی پژو 407 پلاسل،وازم یدکی پژو407 پاناروما،لوازم یدکی پایونیر،لوازم یدکی پژو407 جدید رو از طریق سایت ما خریداری کنید. قطعات یدکی پژو 407 شامل قطعات زیر می باشد:
  • ضربه گیر پلاستیکی سپر عقب
  • سردنده
  • یونیک ایربگ
  • دیسک چرخ جلو
  • چراغ عقب
  • سنسور سپر
  • کمک فنر جلو

فروش لوازم یدکی پژو407

یکی از خودرو هایی که شما می توانید به سختی پیدا کنید و بخرید پژو407 هست. لوازم یدکی پژو 407 در تهران بیشتر به فروش می رسد اما خب اگر در شهرای دیگه هستید می توانید از طریق اینترنتی اقدام به خرید کنید. فروش لوازم یدکی پژو407 به صورتی اینترنتی این مزیت را برای شما دارد که شما نیاز به رفت و امد درشهرای مختلف ندارید چرا که  لوازم یدکی پژو 407 پاناروما یا لوازم یدکی پژو407 پلاس با توجه به کمبود قطعات خیلی سخت پیدا می شود و در کنار اینکه سخت پیدا می شود شما یک مشکل دیگری هم دارید،مشکل اصل و با کیفیت بودن لوازم یدکی پژو407 برا شما این دردسر را نیز دارد. کمبود لوازم یدکی در کنار پیدا کردن لوازم یدکی اصل دغدغه بزرگی برای دارندگان پژو407 است چرا که اگر قطعه تقلبی و بی کیفیت رو بر روی خودرو خود سوار کنند باعث خرابی کل موتور و گیربکس می شود که دارنده خودرو رو دچار هزینه های بالا و بیشتری میکند. در سایت ما با توجه به اگهی های مختلف از شهر های مختلف خرید لوازم یدکی پژو 407 رو اسان تر کرده است شما می توانید با سرچ در سایت مثلن فروش لوازم یدکی پژو 407 در تهران یا خرید لوازم یدکی پژو407 در بابل  نزدیک ترین فروشنده را پیدا کنید و خرید حضوری و مطمئنی از لحاظ کیفیت و اصل بودن داشته باشید. لازم به ذکر است که با وجود کم یاب بودن قطعات پژو407 شما می توانید لوازم یدکی پژو407 رو به صورت استوک خریداری کنید.

قیمت لوازم یدکی پژو407

قیمت لوازم یدکی پژو 407 به دلیل تعداد محدود و عدم وارد لوازم یدکی این خودرو خیلی بالا است چرا که کم یاب است و دارندگان،و واردکنندگان لوازم یدکی قیمت های بالایی برای قطعات این خودرو در نظر گرفته اند.اما از انجایی که دارندگان این خودرو مجبور به خرید قطعات یدکی پژو407 هستند مجبور به خرید هستند و حاضر هستند قیمت بالایی برای خرید بپردازند. سایت ما قیمت های مناسبی برای لوازم یدکی پژو407 در هر اگهی در نظر گرفته تا انحصار فروش قطعات این خودرو را از دست یک سری افراد  در بیاورد. ما به شما این تضمین را می دهیم که کم ترین قیمت موجود در بازار را در فروشگاه ما می توانید پیدا کنید. قیمت لوازم یدکی پژو 407  رو مدل خودرو شما نیز تعین میکند چرا که یک سری از مدل های پژو 407 مثل لوازم یدکی پژو407 پاناروما،لوازم یدکی پژو407 جدید،لوازم یدکی پژو407 پلاس متفاوت هست بخاطر همین موقع خرید،حتما بدانید و در صورت لزوم شماره شاسی خودرو خود را یادداشت کنید تا خرید بهتری داشته باشید. شما برای خرید قطعات پژو 407 می توانید قیمت های اگهی های ثبت شده در سایت ما را ببینید و برای خرید مطمئن با کارشناس های ما تماس بگیرید و با انها بابت خرید لوازم یدکی خودرو خود مشورت کنید.