لوازم یدک

لوازم یدکی آردی ( Peugeot Rd )

پژو آر دی یکی از تولیدات قدیمی ایران خودرو میباشد که علاقه مندان بسیاری در ایران داشته است . اماق بل از اینکه بخواهیم در مورد لوازم یدکی پژو آردی و قیمت قطعات Peugeot Rd صحبت کنیم . با این خودروی ایرانی که کانسپت پژو 405 را دارا میباشد آشنا میشویم .  خودروی rd در ایران طی سال های 78 تا 85 در گروه صنعتی ایران خودرو تولید میشده است که یه خودروی سدان میباشد که بعد ها با پژو روا جایگزین شد . همان طور که در بالا گفته شد بدنه این خودرو متعلق به 405 است که از پیشرانه خودروی پیکان بهره میبرد . مدل های جدیدتر پژو آردی بعد از نیمه دوم سال 82 مجهز به فرمان هیدرولیک ، کولر و سیستم آنژکتور شدند که بعد از آ« سال به rdi تغییر نام یافت .

قیمت لوازم یدکی پژو آردی

قیمت لوازم یدکی پژو آردی به کیفیت قطعه بستگی دارد . هرچه کیفیت قطعات خودروی Rd بالاتر باشد به همان اندازه قیمت آن قطعه افزایش پیدا میکند . تولید کنندگان مختلفی در سطح کشور وجود دارند که قطعات پژو rd را تولید میکنند که معروفترین آن ها گروه قطعه سازی ایساکو میباشد که با درجه کیفیت مناسب قطعه مورد نظر را در اختیار مشتریان قرار میدهد . عوامل دیگری که میتواند روی قیمت قطعات پژو rd تاثیر بگذارد . نرخ ارز و دلار میباشد . چرا که مواد اولیه برای ساخت بیشتر قطعات خودرو ممکن است از خارج کشور تامین شود به همین دلیل نرخ دلار میتواند روی قیمت لوازم یدکی پژو rd تاثیر گذار باشد . در نهایت به شما توصیه میشود همیشه از قطعات اصل برای خودروی خود استفاده کنید و بهترین فروشگاه قطعه مورد نظر خود را خریداری کنید که دو موقعیت قیمت مناسب و قطعه با کیفیت را داشته باشید . 

فروش لوازم یدکی اردی

فروشگاه لوازم یدکی آردی

شما مشتریان گرامی میتوانید انواع فروشگاه لوازم یدکی آردی را در سطح کشور و در شهر های مختلف از جمله : تهران ، اصفهان ، شیراز ، کرج ، مشهد ، تبریز در مدل های مختلف این خودرو مانند 1380 و ... تهیه کنید . ممکن است این فروشگاه ها دارای کد نمایندگی معتبر باشند یا خیر به صورت متفرقه لوازم یدکی آردی را به شما عزیزان ارائه دهند . همیشه در هنگام خرید به این نکته توجه کنید یک قطعه را به صورت اصل و با برچسب اصالت کیفیت تهیه میکنید تا به خودروی شما صدمه ای وارد نشود . همانطور که در بالا ذکر شد . شما میتوانید قطعات یدکی RD  را با رچسب اصالت ایسکاو از فروشگاه های مد نظر خود خردیاری کنید 

خرید لوازم یدکی اردی

مراکز مختلفی در بازارهای کشور ایران در مورد خرید لوازم یدکی اردی موجود میباشد که شما میتوالند به راحتی قطعه مورد نظر خود را تهیه کنید . همچنین وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی آنلاینی وجود دارند که شما به راحتی میتوانید قطعه خودروی خود را خریداری کنید . این فروشگاه ها انواع قطعات مختلف پژو Rd را با کیفیت های متفاوت در اختیار کاربران قرار میدهند . ما در اینجا به برخی از این قطعات اشاره میکنیم . که شما بهتر بتوانیدق طعه مورد نظر خود را خریداری کنید .
  • لوازم یدکی جعبه فرمان آردی
  • لوازم یدکی بدنه آردی
  • قطعات موتوری rd
  • قطعات یدکی جلوبندی Rd
  • چراغ راهنمای rd
  • لوازم الکتریکی rd