لوازم یدک

تعمیر خودرو

 • افزودن به علاقه‌مندی

  قدرت : 0

  تهران

 • افزودن به علاقه‌مندی

  قدرت : 0

  تهران

 • تعمیر خودرو و نگهداری از آن امری ضروری برای افزایش عمر خودرو شما می باشد.

  یکی از مسائلی که همیشه باید به فکر آن باشید تعمیر خودرو می باشد،تفاوتی ندارد که یک ماشین کاملا جدید خریداری کرده باشید یا ماشین شما چندین سال است که از آن استفاده می کنید. در زندگی شما یک ماشین ممکن است تنها یک گارانتی داشته باشد و در نهایت خراب می شود و تعمیر ماشین وضعیت عملکرد را خوب میکند. درک اصول اولیه از فرایند تعمیر خودرو و قطعات یدکی خودرو که مورد استفاده قرار میگیرد در زمینه نگهداری عالی از وسیله نقلیه بسیار تاثیر گذار است.

  نگهداری و تعمیر خودرو

  چالش برانگیزترین تعمیرات خودرو

  این روزها افراد کمتری تصمیم به تعمیر ماشین های خود می گیرند، در عوض عاقلانه تصمیم می گیرند وسایل نقلیه خود را به یک تکنسین خودرو بیاورند. این تا حدی به دلیل پیچیدگی خودروها در دنیای امروز است، در حالی که خودروهای سی سال پیش را می‌توانستند توسط اکثر صاحبان خودروهایی که با ابزار و کمی دانش خودرو کار می‌کردند تعمیر کنند. پس از بررسی انواع توصیفات از مکانیک خودرو، به طور گسترده ادعا شد که اینها سخت ترین تعمیرات وسیله نقلیه هستند.

  چالش های تعمیر وسیله نقلیه

  • انتقال
   تعمیرات گیربکس گران است، بنابراین مکانیک ها ممکن است متوجه شوند که برخی از مشتریان تا زمانی که در مرحله بحرانی قرار نگیرند، تمایلی به رسیدگی به این مشکلات ندارند. نشت مایع گیربکس ساده ترین راه برای فهمیدن اینکه چیزی درست نیست است .رمشکلات تعویض دنده به صورت دستی ممکن است به دلیل کم بودن مایع گیربکس یا تنظیم نادرست کابل های تعویض دنده یا اتصال کلاچ ایجاد شود.
  • شمع
   شمع وظیفه احتراق بخارات گاز و روشن کردن موتور را بر عهده دارد. در حالی که شمع یک تعمیر گران قیمت نیست، اما ضروری است زیرا شمع ها اغلب در هنگام استفاده فرسوده می شوند. دشواری در اندازه کوچک آنها نهفته است، همراه با این واقعیت که آنها را در مناطقی از ماشین که دسترسی به آنها سخت است یافت می شود.
  • کلاچ
   به عنوان یک قطعه “ساییدگی” در یک وسیله نقلیه، ممکن است کلاچ بسته به هندلینگ شما در هر 30000 کیلومتر نیاز به تعویض داشته باشد. دلیل کمتر رایج برای تعمیر کلاچ، نصب نامناسب است که منجر به نشت روغن می شود. تعمیر کلاچ شامل برداشتن گیربکس است که عمدتاً این تعمیر را بسیار دشوار می کند.
  • تعویض موتور
   افرادی که عذاب تعویض موتور را تجربه کرده‌اند، چه جو معمولی شما باشد یا یک تکنسین خودرو، می‌گویند این بزرگترین چالش در هر خودرویی است. خودروها گران هستند و می توان موتور خود را به جای خرید یک وسیله نقلیه جدید تغییر داد. برق رسانی به خودروی خود با موتور بازسازی شده شرکت در بسیاری از موارد مقرون به صرفه ترین گزینه دراز مدت برای وسیله نقلیه شما است. در حالی که هزینه زیادی را در بر داشته باشد و این تنها 10 تا 20 درصد از هزینه خرید یک وسیله نقلیه جدید است.

  برای تعمیر خودرو چه اصولی رو باید رعایت کنیم؟

  بهترین راه برای جلوگیری از خرابی تعمیرات خودکار این است که آماده باشید. دانستن اینکه وسیله نقلیه شما چگونه کار می کند و چگونه مشکلات رایج خودرو را شناسایی کنید، شروع خوبی است. همچنین مهم است که بدانید چگونه یک مکانیک خوب را انتخاب کنید، انواع سوالاتی که باید بپرسید و حقوق مصرف کننده خود را بدانید.

  در انتخاب تعمیرگاه به چه نکاتی توجه کنم؟

  از دوستان، خانواده و سایر افرادی که به آنها اعتماد دارید، توصیه بخواهید. قبل از اینکه به تعمیرگاه نیاز داشته باشید به دنبال تعمیرگاه باشید تا در تصمیم گیری لحظه آخری عجله نکنید. همچنین شما می توانید در سایت لوازم یدک اگهی های مربوط به تعمیرات خودرو متناسب با مدل ماشین و همچنین شهر محل زندگی شما انتخاب کنید و با تماس با این افراد از لحاظ قیمتی و کیفیت نوع کار اگاه شوید.

  انتخاب بهترین تعمیرگاه خودرو در سایت لوازم یدک

  آیا یک تکنسین بهتر از دیگری است؟

  به دنبال تعمیرگاه هایی باشید که گواهی‌های مختلف را نشان می‌دهند – مانند مهر و موم برتری خدمات خودرو. گواهینامه نشان می دهد که برخی یا همه تکنسین ها استانداردهای پایه دانش و شایستگی را در زمینه های فنی خاص رعایت می کنند. اطمینان حاصل کنید که گواهینامه ها جاری هستند، اما به یاد داشته باشید که گواهی به تنهایی تضمینی برای کار خوب یا صادقانه نیست.

  عواقب به تعویق انداختن تعمیر و نگهداری چیست؟

  بسیاری از قطعات خودروی شما به هم مرتبط هستند. نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری خودرو می تواند منجر به مشکل شود: بخش های خاص – یا کل سیستم – ممکن است از کار بیفتند. نادیده گرفتن حتی تعمیرات معمولی ساده، مانند تعویض روغن یا بررسی مایع خنک‌کننده، می‌تواند منجر به مصرف سوخت ضعیف، عدم اطمینان یا خرابی‌های پرهزینه شود. همچنین ممکن است گارانتی شما را باطل کند.

  نکاتی قبل از شروع سرویس خودرو

  به تعمیر کار بگویید دقیقاً چه چیزی را می خواهید تعمیر کنید. آنها باید تقریباً به شما بگویند که کار چقدر هزینه دارد و احتمالاً چه زمانی ماشین شما آماده است. اگر به آنها بگویید ماشینتان را چک کنند و «همه چیز را درست کنند»، ممکن است مجبور شوید بیشتر از حد انتظار منتظر بمانید یا بیشتر از آنچه انتظار داشتید بپردازید.

  یک نقل قول کتبی بخواهید. تعمیرکار ممکن است بگوید که فقط می تواند تخمین بزند، زیرا تا زمانی که کار را شروع نکند، نمی داند چه کاری باید انجام شود. اگر این اتفاق افتاد، مطمئن شوید که  تکنسین تعمیر خودرو مجوز شما را برای ادامه کار دریافت کرده است، اگر مشخص شود که مجبور خواهید بود بسیار بیشتر از آنچه در ابتدا برآورد شده بود بپردازید.

  این نکات را برای شما جمع اوری کردیم تا با اگاهی بیشتر به سراغ تعمیرگاهایی بروید که اطمینان بیشتری به آنها دارید . سایت لوازم یدک یک سایت ثبت اگهی لوازم یدکی و تعمیر خودرو  می باشد که شما را خیلی سریع به مقصد هدف خود می رساند . در هر شهر و هر محله ای هستید این امکان وجود دارد که به اسان ترین روش بهترین تعمیرگاه خودرو را پیدا کنید . حتی اگر در میانه راه هم باشید اکنون تعمیرگاه های سیار نیز وجود دارند تا به شما خدمات رسانی کنند.