لوازم یدک

لوازم یدکی چانگان

تاریخچه خودروی چانگان

لوازم یدکی چانگان برگرفته از یک تولید کننده خودرو در چین است که دفتر مرکزی آن در جیانگ بی،چونگ کینگ قرار دارد. این شرکت که درسال 1862 تاسیس شده است در حال حاظر چهارمین خودرو ساز بزرگ جهان بشمار می رود که با فروش انبوه زیادی خودرو توانسته این جایگاه را بدست آورد.

خرید قطعات یدکی اصلی چانگان

این شرکت خودرو هایی را با برند های مختلف تولید و به فروش می رساند که چانگان از جمله یکی از برند های این شرکت می باشد. در سال 2021 خودرو های داخلی در چین بیشترین فروش را را به خود اختصاص دادند و این باعث شد تا قطعات یدکی چانگان و سایر خودرو های داخلی نیز فروش زیادی داشته باشند.

به طور کلی خودرو های چانگان و لوازم یدکی چانگان دومین برند محبوب در چین به شمار می رود زیرا دارای کیفیت عالی برخورددار هستند به همین منظور با 1.4 میلیون خودروی چانگان در سال 2016 فروخته شده است.

این شرکت در سال 2010 لوگوی جدیدی را برای عرضه های مصرف کننده هایش منتشر کرد،در حالی که تولید تجاری برند سابق قوس قرمز را حفظ کرد.

مرکز فروش لوازم یدکی چانگان

قطعات یدکی چانگان بر اساس استانداردهای دقیق به طور خاص برای وسیله نقلیه شما تولید می شوند. قطعات چانگان به طور گسترده تست شده اند تا دوام، ایمنی و عملکرد خودرو شما را تضمین کنند.

فروش لوازم یدکی چانگان

قطعات یدکی اصلی چانگان را فقط در نمایندگی های مجاز چانگان می توانید پیدا کنید. وقتی عملکرد خودرو و ایمنی شما درگیر است، هیچ جایگزینی جز قطعات یدکی چانگان اصلی را نپذیرید.

محصول قطعات یدکی چانگان مستقیما توسط تامین کنندگان ارسال می شود. و برای اطلاعات بیشتر با تامین کننده گان قطعات یدکی چانگان مشورت بگیرید.

خرید لوازم یدکی چانگان

برای خرید لوازم یدکی چانگان اصل می توانید از شرکت هایی که  وارد کننده قطعات یدکی changan هستند اقدام کنید. زیرا این وارد کنندگان به عنوان تامین کننده های قطعات یدکی اصلی خودرو چانگان هستند و محصولات اصل و با کیفیتی را به دست مشریان می رسانند.

خرید اینترنتی قطعات یدکی چانگان

نمایندگی های فراوانی در سراسر ایران از وارد کننده ها هستند که شما در سایت لوازم یدکی در دسته بندی لوازم یدکی چانگان می توانید آگهی انها را مشاهده نمایید و از لحاظ قیمتی با یکدیگر مقایسه کنید .

در ایران با توجه به قرارداد سال 2014 بین شرکت سایپا و شرکت چانگان برای مونتاژ خودرو بازار لوازم یدکی چانگان نیز بهتر شد و مونتاژ خودرو های چانگان در ایران باعث شد تا واردات قطعات یدکی اصلی چانگان نیز وضعیت مناسبی داشته باشد.

لیست قیمت لوازم یدکی چانگان

یک از عواملی که باعث می شود تفاوت قیمت در قطعات یدکی ببینید  وجود واسطه های مختلف و تعداد انهاست شما از طریق سایت لوازم یدک می توانید به وارد کنندگان و همچنین سایت های معتبری که لوازم یدکی اصل و با قیمت مناسب را دارند دسترسی پیدا کنید و از آنها خرید مطمئن داشته باشید.

این قطعات در 93 وارد بازار ایران شد و دارای قیمت بالایی بود . رفته رفته با مونتاژ و تولید بیشتر خودرو چانگان و واردات قطعات این ماشین قیمت قطعات یدکی خودرو چانگان نیز مناسب تر شد . هر چند که با توجه به برخی سیاست ها از جمله قطع واردات خودرو و سخت گیری در واردات و همچنین تغییر قیمت دلار اثر منفی بر قیمت لوازم یدکی و ماشین در بازار گذاشته است.

از جمله قطعات یدکی چانگان می توان به قطعات بدنه شامل آبنه برقی،اکسل عقب،باربند سقف،چراغ های عقب و جلو و غیره اشاره کرد. قطعات یدکی از جمله استارت،استپر،ایربگ،بادگیر،براکت،بلبرینگ،بوستر و پمپ ترمز،پارکابی،پلوس،پروژکتور،پنل بخاری،تسمه واتر،تیغه برف پاک کن و غیره محصولات یدکی چانگان هستند که شما می توانید در سایت لوازم یدکی بر اساس اگهی های ثبت شده  فروش لوازم یدکی چانگان را ببینید و آنها را تهیه کنید.