لوازم یدک

لوازم یدکی ایران خودرو

لوازم یدکی ایرانخودرو IKCO

لوازم یدکی ایرانخودرو جزو محصولاتی هستند که از همه نوع آن در بازار یافت میشود و به گونه ای هستند که به وفور یافت میشوند. امروزه لوازم یدکی عضو اصلی تعمیرگاه ها شده است و متاسفانه تعمیرکاران خودروها به نوعی تبدیل به تعویض کار شده اند و اولین گزینه ای که سر راه صاحب خودرو میگذارند تعویض قطعه با جایگزین آن است. لوازم یدکی ایرانخودرو خوشبختانه کیفیت مطلوبی دارند با توجه به نیاز خودرو لوازم هایی با کیفیت های متفاوت میتوانید پیدا کنید.

محصولات ایرانخودرو

محصولات این کمپانی با توجه به داخلی بودن این خودرو از کیفیت متوسطی برخوردار هستند که توانسته بازار ایران را دردست بگیرد و تنوع فروش بالایی داشته باشد. قرعه کشی و فروش فوق العاده از انتخاب هایی است که خریدار بر سر راه خود دارد و میتواند گزینه مورد نظر خود را انتخاب کند. در این بین خودروهایی همچون خانواده پژو از جمله پژو 405 ، 206 ، 207 و خانواده سمند ، دنا ، رانا و… محصولات ایرانخودرو هستند که در بازار ایران جای دارند. با توجه به کیفیت ساخت این خودروها نیاز به لوازم یدکی ایرانخودرو در این خودرو ها به وفور یافت میشود.

لوازم یدکی ایرانخودرو | لوازم یدک

خرید لوازم یدکی ایرانخودرو

خوشبختانه لوازم یدکی ایرانخودرو در تمامی نقاط تهران ، کرج ، اصفهان ، مشهد ، همدان ، رشت ،و تمامی شهرستان ها و شهرهای کوچک یافت میشود و همین امر سبب شده است تا دست کارگاه های غیرمجاز در آنها بسیار زیاد شده و لوازم یدکی بی کیفیت و نامرغوب راهی بازار بشوند. متاسفانه این لوازم یدکی بی کیفیت سبب میشود که مردم با خرید یک قطعه و استفاده آن در خودرو خود پس از گذشت مدتی به دلیل بی کیفیت بودن آن قطعه نیاز دوباره به خرید قطعه یدکی پیدا کنند و تمامی این عوامل برمیگردد به بی کیفیت بودن قطعه خریداری شده.

قیمت لوازم یدکی ایرانخودرو

با توجه به کیفیت و آلیاژ مصرف شده در ساخت قطعه تولیدی و برند تولید کننده، لوازم یدکی ایرانخودرو قیمت های مختلفی دارند چرا که ممکن است یک قطعه کوچک با چندین اسم و نام و نشون تولید شده باشد و با قیمت های مختلف. بهترین راه این است که از فروشگاه های معتبر لوازم یدکی ایرانخودرو را تهیه و استفاده نماییم تا دست دلالان و مافیا این صنعت تقلبی سازی از بین برود. در این بین قطعات اصلی هم متاسفانه کیفیت نه چندان خوبی دارند و متاسفانه در قطعه اصلی هم به نوعی تقلب وجود دارد. اما این امر در قطعات مصرفی بیشتر به چشم میخورد. در قطعات اصلی چون نظارت خیلی بیشتری وجود دارد تولید کنندگان کمتر میتوانند تقلب کنند در آلیاژ قطعه و از طرفی دیگر به نرخ اتهادیه موظف به فروش میباشند.

لوازم یدکی ایرانخودرو | لوازم یدک

لوازم یدکی اصلی ایرانخودرو

برای شناسایی قطعات اصلی ایرانخودرو چندین راه وجود دارد که اولین راه خرید از فروشگاه های معتبر میباشد که دارای مجوز فروش از تولید کنندگان اصلی هستند و با خیالی آسوده میتوان از آنها خرید خود را انجام داد. دومین راه خرید از فروشگاه های اینترنتی مجاز مانند سایت لوازم یدک میباشد که تنها قطعات اصلی و اورجینال تولید کنندگان والئو ، عظام ، دیناپارت در آن جای دارند و میتوانید با انتخاب قطعه مورد نظر آن را خریداری نموده و از آن قطعه استفاده کنید. راه دیگر این است که هنگام خرید روی بسته بندی محصول را با دقت نگاه کنید که حتما هولوگرام تولید کننده معتبر و بارکد روی بسته بندی حتما وجود داشته باشد.

نقاط قوت و نقاط ضعف محصولات ایرانخودرو

نقاط قوت

1 خودرو ملی
2 استهلاک کم قطعات مصرفی و اصلی
3 یافت شدن لوازم یدکی ایرانخودرو به وفور در سراسر کشور

نقاط ضعف

1 ایمنی نامناسب و استاندارد های کم
2 کیفیت ساخت و مونتاژ قطعات
3 ضعیف بودن بدنه و شاسی و تمامی قطعات خودرو

لوازم یدکی ایرانخودرو | لوازم یدک

سوالات متداول در مورد لوازم یدکی ایرانخودرو

سوال: چگونه قطعات یدکی اورجینال ایرانخودرو را تشخیص دهیم؟

پاسخ: برچسب اصالت ایرانخودرو یا والئو یا عظام بر روی هر قطعه حک شده و با استفاده از بارکد روی هر برچسب قابل پیگیری میباشد. همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت لوازم یدک با خیالی اسوده خریدی امن و مطمعن را داشته باشید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان میتوانید در بخش تماس با ما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سوال: چگونه قطعات مورد نیاز را سفارش دهیم؟

پاسخ: پس از ثبت سفارش قطعه مورد نظر داخل سایت لوازم یدک موجودی آن قطعه به شما نمایش داده میشود درصورت موجود در انبار آن قطعه ثبت سفارش نهایی میشود و شما به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. در صورت عدم موجودی در انبار سفارش شما ثبت شده و تا ارسال قطعه به داخل کشور نهایتا 3 روز کاری زمان خواهد برد.

سوال: شرایط پرداخت و ارسال قطعات یدکی به چه شکل است؟

پاسخ: تمامی پرداختی ها توسط سایت لوازم یدک و درگاه پرداخت انلاین صورت میگیرد و تمامی قطعات در بسته بندی های حفاظت شده و آنتی شوک(Anti-Shock) به سراسر ایران ارسال میشوند. در صورت نیاز به تعویض قطعه ، قطعه ارسالی باید با همان شرایط ارسال شده برای شما مرجوع گردد و قطعه جدید ثبت سفارش شود.