لوازم یدک

لوازم یدکی نیسان

نگاهی به خودروهای نیسان و لوازم یدکی نیسان

تولید انبوه خودرو و لوازم یدکی نیسان یوشی سوکه آیکاوا در ابتدای راه اندازی شرکت نیسان بود. هدف او تولید بین 10 تا 15 هزار خودرو در سال بود. اولین خودرو در ابتدای سال 1935 از خط مونتاژ خارج شد. مانند بسیاری از خودروسازان دیگر، تولید با شروع جنگ جهانی دوم متوقف شد اما پس از آن، در پایان نوامبر 1945 دوباره از سر گرفته شد. با این وسعت از تولید خودرو قطعا فروش لوازم یدکی نیسان نیز رو به افزایش است.

لوازم یدکی برند نیسان

لوازم یدکی نیسان را چه زمانی باید بخریم؟

حتی با تعمیر و نگهداری منظم، بخش‌های مختلف خودرو ممکن است فرسوده یا قدیمی شوند و در نهایت برای تضمین عملکرد و ایمنی بهینه خودرو، باید تعویض شوند. علاوه بر قطعات سایش و پارگی معمولی مانند لنت ترمز و کلاچ، شمع جرقه، تسمه یا لاستیک، گاهی اوقات قطعات بدنه پس از تصادف یا به دلیل آسیب خوردگی مورد نیاز است. در طولانی مدت سیستم اگزوز و اجزای خنک کننده موتور نیز به دلیل خوردگی و کهنه شدن نیاز به تعویض دارند.

خرید آنلاین قطعات نیسان

اغلب قطعات نیسان ارائه شده توسط نمایندگی ها گران هستند، اما به جای خرید قطعات یدکی گران قیمت نیسان اصل، می توانید تمام قطعات یدکی لازم برای تعمیرات را در سایت لوازم یدک که سایتی برای ثبت اگهی لوازم یدک خودرو می باشد جستجو کنید  و در هزینه خود صرفه جویی کنید.  شما می توانید با یک مقایسه قطعات  نیسان را  با قیمت ارزان تر و با کیفیت تجهیزات اصلی پیدا کنید ،و با توجه به  شماره قطعه مناسب نیسان می توانید قطعات یدکی نیسان را خریداری کنید.

خرید لوازم جانبی نیسان

روش های تشخیص قطعات یدکی تقلبی نیسان

  • غلط املایی در بسته بندی
  • برچسب های “ساخته شده”
  • عدم تقارن در اجزای قطعه
  • رنگ ها و طرح هایی که شبیه اصل نیستند
  • فقدان برچسب، طرح یا شماره شناسایی معمولی
  • بسته بندی غیر معمول

ویژگی های خودروهای نیسان

مزیت بدون شک خودروهای برند، کامل بودن فنی آنهاست. این شرکت توجه زیادی به فناوری‌های نوآورانه دارد که آنها را روی خودروهای خود آزمایش می‌کنند. یکی از آخرین پیشرفت ها JukeCam بود که روی داشبورد نصب شده و دید 360 درجه را فراهم می کند. این یکی دیگر از گام های سازنده برای ایجاد یک فناوری ایده آل دید همه جانبه است که تحقیقات آن چند دهه طول می کشد.

علاوه بر این، در سال 2002 نیسان پریمرا به اولین خودروی اروپا تبدیل شد که دارای دوربینی بود که در دنده عقب فعال می شد. بعداً، این شرکت فناوری را ارتقا داد و چهار دوربین روی نیسان قشقایی نصب کرد که در سال 2010 عرضه شد. راه حل انقلابی دیگر – سیستم ProPilot – به خودرو اجازه می دهد تا به طور مستقل در یک خط بدون مشارکت راننده رانندگی کند.

امروزه بر روی خودروهای نیسان سرنا اعمال می شود. و در سال 2018 بر روی نیسان قشقایی نصب خواهد شد. NDCS (تنظیم تنظیمات پویا) که در نیسان جوک یافت می شود، به شما امکان می دهد عملکرد جاده ای ماشین خود را در چند ثانیه اصلاح کنید.

مشخصات قطعات یدکی نیسان

قطعات یدکی  نیسان لوکس هستند !!!

ماشین های برند نیسان و قطعات یدکی لوکس هستند . مانند بسیاری دیگر از وسایل نقلیه رده بالا، Certified Autoplex مجموعه ای از مدل های متعلق به قبل را دارند . INFINITI به اندازه برخی از برندهای کلاسیک اروپایی مانند مرسدس بنز در ایالات متحده شناخته شده نیست.

آنها همچنان خودروهای ظریفی را ارائه می دهند که دارای ویژگی های استاندارد نخبه و امکانات اختیاری پیشرفته هستند. INFINITI مجموعه ای کامل از وسایل نقلیه لوکس برای قطعات نیسان ، از جمله سدان، کوپه، و کراس اوور و SUV را ارائه می دهد.

برخی از جذاب‌ترین ویژگی‌های موجود در خودروهای مختلف INFINITI عبارتند از: مداخله برخورد پشتیبان، مانیتور نمای اطراف با تشخیص اجسام متحرک، سیستم چهارچرخ محرک هوشمند، فرمان مستقیم تطبیقی، سیستم ناوبری InTouch، مونروف پانوراما و انتخابگر حالت رانندگی. صندلی‌های چرمی ناپا، سیستم صوتی Bose با 10 بلندگو و دیگر امکانات رفاهی و لوکس دیگر نیز در بسیاری از مدل‌ها موجود است.