لوازم یدکی ام وی ام MVM

نمایش 10 از 10 محصول
تصویر شاخص
شناسه
محصول
امتیاز
خرید
عل فاریابی
شناسه:375
امتیاز 0.0 کامنت 0
محمد بهلولی
شناسه:321
امتیاز 0.0 کامنت 0
مجید زاغیان
شناسه:302
امتیاز 0.0 کامنت 0
یونس
شناسه:267
امتیاز 0.0 کامنت 0
9123777986
یورد لنت پلاس
شناسه:230
امتیاز 0.0 کامنت 0
احمد سلیمی
شناسه:214
امتیاز 0.0 کامنت 0
9125875881
شناسه:82
امتیاز 0.0 کامنت 0
حمیدرضا برجی
شناسه:63
امتیاز 0.0 کامنت 0
9122948848
شناسه:23
امتیاز 0.0 کامنت 0
نمایش 1 تا 10 از 10 محصول

لوازم یدکی ام وی ام MVM

ام وی ام یکی از خودروساز های چینی است که توانسته با تولید خودروهای میانرده و اقتصادی فروش نسبتا خوبی را به خود اختصاص دهد. پر فروش ترین محصولات این کمپانی مدل های ام وی ام 315، ام وی ام 110، ام وی ام x33، ام وی ام 530 و ام وی ام x22 و... است که توانسته در بازار ایران فروش بسیار خوبی را داشته باشد. خدمات پس از فروش ام وی ام در ایران خوب است و لوازم یدکی ام وی امMVM به وفور در ایران یافت میشود.

 

محصولات ام وی ام

محصولات ام وی ام متشکل شده از خودروهای کیفیت متوسط در تیپ های سدان و شاسی بلند که در مقایسه با خودروهای ایرانی میتوان گفت کیفیت مطلوب تری دارا هستند و اگر قصد خرید خودرو ایرانی را دارید میتوانید با همان قیمت یک خودرو چینی مناسب تری خریداری کنید که خدمات پس از فروش بهتری دارند و حس سواری در یک شاسی بلند را با قیمتی تقریبا همانند خودرو های تولید داخل به شما القا کند. در این بین ام وی ام سعی کرده که برای خدمات پس از فروش مانند تعمیرگاه و قطعات ام وی ام فراوانی را راهی ایران کند که اگر نیاز فوری به هر لوازم یدکی داشتیم، قطعه مورد نظر در دسترس باشد.

 

خرید لوازم یدکی ام وی ام

در سایت سورس یدک شما میتوانید با انجام یک جست و جوی ساده لوازم یدکی ام وی ام خود را پیدا کنید که با قیمت مناسب در داخل سایت وجود دارد. کیفیت و امنیت خرید شما در سایت سورس یدک تضمین شده است و شما میتوانید با خیالی آسوده نسبت به خرید خود اقدام کنید. از طرفی دیگر به دلیل اینکه خودرو وارداتی میباشد و داخل ایران مونتاژ میشوند فروشگاه های قطعات ام وی ام در سطح شهر کمتر بوده و بهترین و کم هزینه ترین راه خرید قطعات ام وی ام به صورت آنلاین میباشد.

 

قیمت لوازم یدکی ام وی ام

با توجه به نوع و تیپ خودرو های ام وی ام، قیمت لوازم یدکی آنها متفاوت میباشد. اما میتوان گفت که به دلیل روابط ایران با چین خوشبختانه تحت تاثیر تحریم ها نبوده و میتونیم لوازم یدکی مورد نیاز را تامین کنیم. از این بابت صاحبان خودرو های چینی خیالشان راحت باشد که تمامی تجهیزات یدکی ام وی ام قیمت مناسبی دارند و دست دلالان تقریبا از این بازار کوتاه میباشد.

 

لوازم یدکی اصلی ام وی ام

یکی از اصلی ترین عواملی که باعث میشود هزینه های نگهداری خودرو کمتر شود دقت به اصلی بودن لوازم یدکی میباشد که حتما چند مورد را هنگام خرید باید رعایت کنیم. اول اینکه نشان استاندارد داشته باشد و حتما نشان ام وی ام حک شده بر روی محصول اصلی باشد. متاسفانه به دلیل زیاد شدن راه های تقلب مقداری تشخیص اصل بودن قطعات سخت شده که میبایست حتما و حتما از مراکز معتبر خریداری کرد. یکی دیگر از راه های تشخیص اصل بودن لوازم یدکی ام وی ام بررسی بارکد قطعه است که درصورت اسکن بارکد با موبایل باید کد حک شده روی قطعه و جزئیات داخل موبایل یکی باشد و مغایرتی بین این دو نباشد.

 

سوالات متداول در مورد لوازم یدکی ام وی ام MVM

 

سوال: چگونه قطعات یدکی اورجینال ام وی ام را تشخیص دهیم؟

پاسخ: برچسب اصالت ام وی ام یا MVM مدیران خودرو بر روی هر قطعه حک شده و با استفاده از بارکد روی هر برچسب قابل پیگیری میباشد. همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت سورس یدک با خیالی اسوده خریدی امن و مطمعن را داشته باشید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان میتوانید در بخش تماس با ما با مشاوران ما در ارتباط باشید.