لوازم یدک

لوازم یدکی تویوتا

لوازم یدکی تویوتا

اگر شما یکی از صاحبان محصولات تویوتا هستید به احتمال زیاد در جریان هستید که لوازم یدکی تویوتا انواع مختلفی در بازار دارند و قیمت نسبتا بالایی دارند. اگر خودرو شما نیاز به لوازم یدکی داشته باشد اولین گزینه ای که در ذهن شما به وجود میاید، ارزان بودن آن سپس کیفیت و اصالت آن است. متاسفانه فروشندگان لوازم یدکی تویوتا و بقیه خودروها برای چند درصد سود بیشتر از فروش لوازم یدکی، دست به کار های ناشایستی میزنند که لوازم تقلبی را به اسم لوازم اصلی و اصالت دار به فروش میرسانند.

خودرو های تویوتا

محصولات تویوتا یکی از با کیفیت ترین خودرو های روز دنیا هستند که با تمامی اب و هوای مختلف کشور های مختلف سازگار بوده و بهترین عملکرد را دارند. با این حال هر خودرویی یک روز نیاز به تعویض لوازم مصرفی یا اصلی پیدا میکند که پای شما را به تعمیرگاه باز میکند. در نهایت مکانیک میبایست بین تعویض قطعه و تعمیر قطعه تصمیم نهایی را بگیرد ولی این شما هستید که باید لوازم یدکی را خریداری کنید و تحویل مکانیک مورد نظر دهید.

لوازم یدکی تویوتا | لوازم یدک

لوازم یدکی مصرفی تویوتا

تویوتا هم مانند تمامی خودرو های موجود دیگر بعد از طی مسافتی نیاز به تعویض لوازمی از جمله شمع، لنت ، تسمه ها ، روغن موتور و گیربکس ، و… دارد. این ها لوازمی هستند که میبایست پس از مدتی که از ماشین استفاده میکنیم آن ها را تعویض کنیم تا از خرابی های جدی و اصلی جلوگیری کنیم و حتی عملکرد خودرو را بهتر کنیم. از این رو به دلیل تحریم های موجود واردات این لوازم یدکی مصرفی سخت بوده و همین امر باعث گرانتر شدن روز به روز آنها میشود.

لوازم یدکی اصلی تویوتا

فناوری ساخت خودروهای تویوتابه قدری پیچیده است که شامل قطعات اصلی خیلی زیادی هست که هرکدام از این قطعات بر عملکرد یکدیگر تاثیر میگذارد و اگر تنها یک قطعه دچار ایراد جدی بشود تمام سیستم ماشین دچار اختلال میوشد. لوازم اصلی تویوتا عبارت اند از سرسیلندر، پیستون، یاتاقان، میل سوپاپ، میل لنگ و… با توجه به کیفیت قطعات امروزی و کیفیت روغن و بنزین موجود در کشور در نگه داری قطعات این نوع خودرو ها باید توجه و حساسیت به خرج دهیم تا از هزینه های بالای تعمیرگاه و لوازم یدکی جلوگیری کنیم.

لوازم یدکی تویوتا | لوازم یدک

لوازم یدکی اصلی تویوتا

یکی از اصلی ترین عواملی که باعث میشود هزینه های نگهداری خودرو کمتر شود دقت به اصلی بودن لوازم یدکی میباشد که حتما چند مورد را هنگام خرید باید رعایت کنیم. اول اینکه نشان استاندارد داشته باشد و حتما نشان تویوتا حک شده بر روی محصول اصلی باشد. متاسفانه به دلیل زیاد شدن راه های تقلب مقداری تشخیص اصل بودن قطعات سخت شده که میبایست حتما و حتما از مراکز معتبر خریداری کرد. یکی دیگر از راه های تشخیص اصل بودن لوازم یدکی تویوتا بررسی بارکد قطعه است که درصورت اسکن بارکد با موبایل باید کد حک شده روی قطعه و جزئیات داخل موبایل یکی باشد و مغایرتی بین این دو نباشد.

نقاط قوت و نقاط ضعف تویوتا

نقاط قوت

1 کیفیت ساخت و تولید و طراحی زیبا
2 مناسب برای تمامی حالات رانندگی
3 ایمنی به شدت بالا در تمامی محصولات تویوتا
4 امنیت و اطمینان خاطر راننده و تمامی سرنشینان

نقاط ضعف

1 گران بودن لوازم یدکی تویوتا
2 هزینه های بالای نگهداری
3 مصرف بنزین نسبتا بالا در مصارف شهری

لوازم یدکی تویوتا | لوازم یدک

سوالات متداول در مورد لوازم یدکی تویوتا

سوال: چگونه قطعات یدکی اورجینال تویوتا را تشخیص دهیم؟

پاسخ: برچسب اصالت تویوتا یا TOYOTA بر روی هر قطعه حک شده و با استفاده از بارکد روی هر برچسب قابل پیگیری میباشد. همچنین شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه لوازم یدک با خیالی اسوده خریدی امن و مطمعن را داشته باشید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان میتوانید در بخش تماس با ما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سوال: چگونه قطعات مورد نیاز را سفارش دهیم؟

پاسخ: پس از ثبت سفارش قطعه مورد نظر داخل سایت لوازم یدک موجودی آن قطعه به شما نمایش داده میشود درصورت موجود در انبار آن قطعه ثبت سفارش نهایی میشود و شما به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. در صورت عدم موجودی در انبار سفارش شما ثبت شده و تا ارسال قطعه به داخل کشور نهایتا 3 روز کاری زمان خواهد برد.

سوال: شرایط پرداخت و ارسال قطعات یدکی به چه شکل است؟

پاسخ: تمامی پرداختی ها توسط سایت لوازم یدک و درگاه پرداخت انلاین صورت میگیرد و تمامی قطعات در بسته بندی های حفاظت شده و آنتی شوک(Anti-Shock) به سراسر ایران ارسال میشوند. در صورت نیاز به تعویض قطعه ، قطعه ارسالی باید با همان شرایط ارسال شده برای شما مرجوع گردد و قطعه جدید ثبت سفارش شود.