لوازم یدکی تویوتا

خرید لوازم یدکی تویوتا با جنس اورجینال یا کیفیت اصلی می‌تواند در زمان مناسب برای شما کاملا به صرفه باشد. هنگام تهیه قطعات یا لوازم جانبی تویوتا باید همیشه به نکات مهم توجه کنید. خودروی تویوتا یک ماشین وارداتی می‌باشد که به همین دلیل قطعات و لوازم یدکی تویوتا هم به صورت اصل و اورجینال وارد کشور خواهد شد. قیمت لوازم یدکی تویوتا به عوامل مختلفی بستگی مانند قیمت ارز در کشور ایران بستگی دارد که در ادامه بیشتر در مورد خرید ، تهیه و پخش لوازم یدکی تویوتا صحبت خواهیم کرد. 

قطعات تویوتا برای مدل‌های مختلف این خودرو از جمله تویوتا کمری ، تویوتا لندکروز ، تویوتا هایلوکس و …  در فروشگاه‌های اینترنتی لوازم یدکی تویوتا به فروش می‌رسد. شا در سایت لوازم یدک در بخش یا دسته‌بندی قطعات یدکی تویوتا می‌توانید انواع آگهی‌های لوازم یدکی تویوتا را ببینید و با توجه به نیاز خود با فروشگاه قطعات یا لوازم جانبی تویوتا تماس بگیرید.

 

خرید لوازم یدکی تویوتا

برای خرید لوازم یدکی تویوتا شما راه‌های مختلفی دارید. یکی از روش‌های تهیه و خرید قطعات و لوازم جانبی تویوتا، ثبت سفارش قطعه خودروی خود در فروشگاه‎‌های اینترنتی است. شما در هنگام سفارش لوازم یدکی تویوتا در سایت های اینترنتی باید همیشه به نکاتی اعم از دارا بودن مجوز، داشتن نماد الکترونیک سایت مذکور توجه کنید. یک سایت یا فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی تویوتا که این مشخصات را دارد احتمال بیشتری می‌دهد تا قطعه مورد نظر شما را به صورت اصل و اورجینال در اختیار شما قرار دهد.

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در هنگام خرید لوازم یدکی تویوتا، توجه به اصالت قطعه و اورجینال بودن آن می‌باشد. یک قطعه اورجینال می‌تواند هزینه‌های شما را کاهش دهد و از خسارات احتمالی جلوگیری کند. 

در هنگام جستجو بین آگهی‌های سایت لوازم یدک برای خرید قطعات اصلی تویوتا همیشه در مورد فروگشاه یا فرد مذکور تحقیق کنید و استعلام‌های مورد نظر را بگیرید 

 

 مراکز پخش لوازم یدکی تویوتا

فروشگاه‌های زیادی در سراسر کشور وجود دارد که به صورت تخصصی در کار پخش و فروش لوازم یدکی تویوتا هستند. این مراکز می‌تواند در تهران همچون فروشگاه‌های لوازم یدکی تویوتا پاساژ کاشانی ، یا مغازه های خیابان چراغ برق باشد که قطعات یدکی تویوتا را در انواع مدل های قدیمی به فروش می‌‌رسانند.

اگر شما در پایتخت ایران یعنی تهران نیستید و دسترسی کافی به بازار اصلی لوازم یدکی تویوتا یعنی خیابان ملت ندارید، هیچ مشکلی نیست شما در هر شهری از ایران از جمله شیراز، مشهد، اصفهان،زاهدان و… باشید می‌توانید لوازم یدکی تویوتا را در مدل‌هایی مانند راو 4، اریون، وانت خریداری‌کنید

همچنین برای راحتی سهولت کار شما و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لوازم یدکی تویوتا می‌توانید از آگهی‌های همین صفحه استفاده کنید و فروگشاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و قطعه مورد نظر خودروی سفارش دهید

 فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی تویوتا

 

قیمت قطعات یدکی تویوتا

همانطور که پیشتر عرض شد قیمت قطعات یا لوازم یدکی تویوتا به موارد مختلفی از جمله ترولانس ارز در ایران، کیفیت کالا، اصل بودن قطعه و دیگر موارد بستگی دارد. یک قطعه اصل و اورجینال قطعا قیمت بالایی دارد. همیشه توجه داشته باشید اشخاصی ممکن است در بازار باشند که به صورت رابط کار می‌کنند یا اصولا حکم دلال را دارندو ممکن است یک قطعه را از مغازه ای خریداری کنند و با قیمت بسیار بالاتر در اختیار شما قرار دهند یا اینکه از شما مبلغ بسیار پایین تری دریافت کنند و قطعه‌ای فیک را به جای قطعه‌ی اورجینال در اختیار شما قرار دهند. 

اینجا به دو مورد همیشه در هنگام قیمت گرفتن لوازم یدکی تویوتا بر میخوریم. مورد اول دلال‌های سطح بازار می‌باشند که در عین فروش قطعات اصل به شما ولی قیمت خیلی بالایی به شما می‌دهند و مورد دوم افرادی هستند که با قمیت خیلی پایین‌تر قطعات فیک رادر اختیار شما قرار می‌دهند در نمونه‌ی اول خسارت مالی و در نمونه‌ی دوم هم خسارت مالی و هم اینکه خسارت زمانی و جانی بر شما و خودروی شما به جا می‌گذارند.

لوازم یدک:

همیشه هنگام دریافت قیمت لوازم یدکی تویوتا از فروشگاه‌های متعدد استعلام بگیرید . همچنین خرید یک قطعه با کیفیت و اورجینال تویوتا بسیار برای شما درجه اهمیت بالایی دارد.

 

اصالت قطعات یدکی تویوتا

قطعات اصلی تویوتا همیشه وارداتی هستند و به سه مورد درجه یک‌درجه دوم تقسیم می‌شوند. قطعات درجه یک تویوتا لوازمی هستند که به صورت نو و از طریق نمایندگی‌ها وارد کشور می‌شوند و در مراکز پخش تقسیم خواهند شد. توجه داشته باشید هیچ قطعه‌ی اصلی تویوتا در داخل کشور تولید نخواهد شد. اما قطعات درجه دوم همان قطعات استوک می‌توانند باشند که در بازاهای اروپایی، آسیایی و .. برای مدتی کار کرده‌اند و وارد کشور شده‌اند و حتی ممکن است قطعات استوک تویوتا از خودروهای تویوتا که در داخل کشور هستند استخراج شوند.

 

آشنایی با خودروی تویوتا

تویوتا یک برند ژاپنیه که ماشین‌های با طراحی خوب و کلاسیک داره و این باعث شده که خیلی طرفدار پیدا کنه. ماشین‌های تویوتا همیشه به عنوان گزینه‌ای پرقدرت و قابل اعتماد بوده‌اند، و این ویژگی‌ها باعث شده قیمت زیاد آن به چشم نیاید.

نام سازنده اتومبیل، یعنی کییچیرو تویودا، از نام خانوادگی خودش گرفته شده. بعد از سال‌ها تحقیق، تویودا در سال 1935 اولین نمونه از ماشین‌هاش، مدل A1، رو معرفی کرد و این اتفاق باعث شد تا مارک تویوتا رو تاسیس کند. دهه 40 جهان شاهد عرضه مدل‌های دیگری از اتومبیل‌های سواری و حتی یک مدل پیک‌آپ بود. تا پایان این دهه، تویوتا بیش از 100,000 دستگاه خودرو تولید کرده بود.

در دهه 50، تویوتا رشد بزرگی داشت و فهرست ماشین‌های کوچک جدیدش رو گسترش داد. شرکت همچنین کامیون BJ رو معرفی کرد، که نسل ماشین لندکروزر بود. تا پایان این دهه، تویوتا شروع به صادرات به ایالات متحده با تأسیس شرکت فروش تویوتا در ایالات متحده آمریکا کرد. اولین ماشین تویوتا که در ایالت‌های آمریکا به فروش رفت، مدل Crown بود و افتخار داشت که اولین ماشین ژاپنی است که در ایالات متحده به فروش می‌رسه.

در دهه 60، تویوتا شاهد رشد بیشتری بود. تویتا مدل کورولا رو معرفی کرد، یک مدل بسیار محبوب که هنوز هم در حال تولیده. همچنین ماشین‌هایی مانند پابلیکا، 2000GT، های‌ایس و مینی‌اس هم عرضه شدند. این دهه با گزارش فروش ماشین‌های داخلی یک میلیون واحد و همچنین صادرات جمعی به میزان یک میلیون واحد به پایان رسید.

در دهه 70، ماشین‌های بازار ژاپن مثل کارینا، لایت ایس و پابلیکا استارلت عرضه شدند. در ایالات متحده، کورولا به محبوبیت خود ادامه داد و مدل‌های کورونا و Mk II نیز معرفی شدند. کوپه‌ی ورزشی موفق سلیکا هم عرضه شد و بیش از 30 سال تولید شد. 

تویوتا در دهه 80 حضور خود را در بازار ایالات متحده گسترش داد و مدل‌های محبوبی مانند اس یو وی 4 رانر و ماشین ورزشی MR2 را معرفی کرد. اما نقطه اوج واقعی این دهه، تولد سدان تویوتا کمری بود. در ابتدا به عنوان سلیکا کمری در ژاپن شناخته می‌شد، اما بلافاصله به موفقیت‌هایی فوق‌العاده دست پیدا کرد و بارها به عنوان محبوب‌ترین ماشین آمریکا در سال تحسین شد.

در دهه 90، تویوتا سدان بزرگ اوالون را عرضه کرد و مجموعه مدل‌های اس یو وی را با مدل کمپکت RAV4 گسترش داد. تا پایان این دهه، بیش از 100 میلیون دستگاه تویوتا در ژاپن تولید شده بود. این شرکت همچنین با معرفی خودروی هیبریدی پرایوس، نخستین مدل تولید جمعی هیبریدی جهان، خود را به عنوان یکی از پیشروهای فناوری جدید اثبات کرد. این مدل در سال 1997 در ژاپن معرفی شد و تا سال 2001 به جاده‌های آمریکا رسید. علیرغم حضور رقبا در این دسته، پرایوس همچنان به میزان فروش برجسته‌ای افتخار می‌کند.

 

لوازم یدکی تویوتا را از کجا خریداری کنیم ؟

شما می‎توانید انواع لوازم یدکی تویوتا یا قطعات مربوط به این خودرو را از بازارهای مرکزی شهر های مختلف ایران مانند تهران که مرکز آن خیابان چراغ برق است تهیه کنید. همچنین می‌توانید از طریق آگهی‌های سایت لوازم یدک یا فروشگاه‌های اینترنتی قطعه خود را خریداری کنید.

 

قیمت لوازم یدکی تویوتا به چه صورت است؟

قیمت یک قطعه یا قطعات یدکی تویوتا بستگی به نرخ ارز، اصالت و اورجینال بودن آن دارد. همیشه به یاد داشته باشید که قطعات اصل تویوتا از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

 

برای چه مدل‌هایی از خودروی تویوتا می‌توانم قطعات را خریدار کنم ؟

اکثر مدل هایی که در بازار ایران مانند کورولا ، کمری، لندکریوزر به فروش می‌رسند، قطعات آن ها یافت می‌شود و شما به راحتی میتواند لوازم یدکی این خودرو‌ها را خریداری کنید

 

آیا سایت لوازم یدکی یک فروشگاه‌ اینترنتی لوازم یدکی تویوتا است ؟

سایت لوازم یدک فروشگاه‌های اینترنتی تویوتا را معرفی می‌کند. لوازم یدکی علاوه بر تویوتا، فروشگاه های لوازم یدک هیوندای، لوازم یدکی کیا ، لوازم یدکی جک و … را نیز معرفی ‌می‌کند. لوازم یدکی در هیچ شرایطی نه فروشگاهی را تایید و نه رد خواهد کرد

در هنگام خرید لوازم یدکی تویوتا حتما قبل از پرداخت هرگونه هزینه ای به فروشگاه‌هایی که در سایت لوازم یدک ثبت شده‌اند استعلامات لازم را بگیرید و از اصالت آن‌ها اطمینان حاصل کنید

کمپرسور کولر تویوتا کرولا

خرید کمپرسور کولر کرولا کمپانی تویوتا - جهت استعلام قیمت کمپرسور کولر...

1402-09-15

چراغ جلو تویوتا کرولا قدیم ( تایوان )

چراغ جلو تویوتا کرولا قدیم ( تایوان ) را در مدل های...

1402-09-15

لوازم و قطعات یدکی خودروهای تویوتا

❌❌فروش فوق العاده انواع لنت ترمز خودروهای تویوتا: لندکروز ،پرادو ،هایلوکس ،کمری...

1402-09-15

یاتاقان متحرک ۵۰ لند کروز ۲f

یاتاقان تویوتا لند کروز 2f با قیمت ۴۸۰ هزار تومان در فروشگاه...

1402-09-15

نمایندگی فروش لنت و دیسک ترمز سرامیکی الیگ ژاپن elig

تعاونی فرهیختگان شیراز نمایندگی لنت و دیسک ترمز سرامیکی الیگ✅️ ارائه دهنده...

1402-09-14

تسمه تایم+تسمه دینام+تسمه کولر

فروش عمده و تکی تسمه های خودرویی،صنعتی،ماشینی و... با برند های معتبر...

1402-09-14

لنت ترمز دستی تویوتا لندکروز ۲ اف وانت

فروش لنت ترمز دستی تویوتا لند کروز ۲ اف اسپارکس تایوان به...

1402-09-14

لوازم کاپرا وینگل

انواع قطعات اصلی و ژاپنی کاپرا وینگل دلیکانارون دیار تویوتا کرونا کرولا...

1402-09-14

انواع پلوس های زیرصفری تویوتا لکسوز پاجرونیسان

انواع پلوس های اورجینال با گارانتی

1402-09-14

کاتالیزور

تعمیرات و تعویض انواع کاتالیزور اتوموبیل‌های وارداتیبا ۶ ماه گارانتیماشین‌های ایرانی انجام...

1402-09-14

تهیه و توضیع قطعات یدکی خودروهای چینی کره ای ژاپنی

ارسال انواع قطعات یدکی اصلی انواع خودروهای چینی / کره ای /...

1402-09-15

فروش انواع لوازم یدکی اصلی و استوک تویوتالندکروز 2افو3اف

فروش کلیه لوازم یدکی اصلی استوک و... تویوتا لندکروز 2اف 3اف هایلوکس...

1402-09-15

خبرنامه پیامکی لوازم یدک

در خبرنامه پیامکی لوازم یدک عضو شید و آخرین اطلاعات در مورد سایت را دریافت کنید