قوانین وب سایت سورس یدک:

 ثبت نام در سایت سورس یدک یا خرید از آن، به معنای پذیرش قوانین و شرایطی است که در ادامه این صفحه از سایت سورس یدک به آن‌ها اشاره شده است.

قوانین فروشگاه سورس یدک :

1- عدم موجودی کالا و بازگشت هزینه پرداختی به مشتری:

چنان چه مشتریان به صورت آنلاین اقدام به خرید کالایی کرده باشند و آن کالا در انبار موجود نباشد، وب سایت سورس یدک مبلغ پرداخت شده از سوی مشتریان را به صورت کامل به حسابشان واریز  می کند. لازم به ذکر است که مدت زمان بازگشت وجه، بستگی به روند اداری مجموعه سورس یدک دارد و ممکن است بین 1 تا 7 روز کاری طول بکشد.

2- نحوه‌ عملکرد مجموعه در صورت تغییرات قیمت محصولات:

وب سایت سورس یدک همیشه تلاش می کتد تا قیمت و موجودی تمام محصولات سایت را به‌روز نگه داریم. اما با توجه به نوسانات قیمت و موجودی کالا در بازار و طولانی بودن فرآیند بروزرسانی، احتمال دارد قیمت روز برخی از محصولات با آنچه در سایت ثبت شده یا سفارش داده‌اید، متفاوت باشد. بنابراین، در صورت تغییر قیمت، سورس یدک این امکان را دارد که اختلاف قیمت روز کالا را از شما درخواست کند. اگر قیمت افزایش یابد و شما تمایل به پرداخت اختلاف نداشته باشید، لوزم یدک حق دارد سفارش را لغو کرده و هزینه پرداخت شده را به صورت کامل به مشتری بازگرداند. لطفا توجه داشته باشید که زمان بازگشت وجه، بستگی به روند کاری  شرکت دارد و ممکن است تا 7 روز کاری طول بکشد. همچنین عودت وجه فقط به شماره حساب و کارتی که سفارش دهنده با آن عملیات پرداخت را انجام داده است، صورت می گیرد.

در چه شرایطی می توانید از ضمانت بازگشت 7 روزه محصولات استفاده کنید؟

1- در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد یا اشکال فنی باشد، می توانید از ضمانت بازگشت استفاده کنید.

2- برای استفاده از ضمانت بازگشت، باید هر گونه اشکال و یا ایراد فنی را حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا به ما اطلاع دهید.

3- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات را تا پایان 7 روز مهلت استفاده نزد خود حفظ کنید و آن را دور نریزید.

4- هر گونه برچسب زدن، نوشتن توضیحات، آدرس و هر مورد دیگری روی کارتن و جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، منجر به لغو ضمانت بازگشت خواهد شد.

5- لطفا توجه داشته باشید که این سرویس شامل اشکال‌‏‌های فنی و ظاهری (مانند شکستگی، خط و خش و …) که ناشی از استفاده نادرست کاربر است، نمی‌‏‌شود.

6- در صورتی که کالای خریداری شده با مشخصات یا ظاهر فیزیکی محصولی که در وب سایت ثبت شده مغایرت داشته باشد، می توانید از ضمانت بازگشت وجه استفاده کنید.

7- در صورت وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا از طریق روش‌های ارتباطی که در سایت سورس یدک گفته شده است یعنی تلفن یا ایمیل شرکت به واحد فروش و پشتیبانی اطلاع دهید.

8- در صورتی که مغایرت از روی مشخصات ظاهری محصول مانند رنگ یا اطلاعات نوشته شده بر روی بدنه محصول قابل مشاهده است، باید محصول دریاقت شده توسط مشتری به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نگیرد و در همان شرایط اولیه باقی بماند.

9- در صورتی که توانایی تشخیص مغایرت محصول بدون بازکردن بسته بندی آن امکان پذیر باشد، در صورتی به درخواست شما رسیدگی می‌شود که بسته‌بندی اصلی و اورجینال محصول باز نشده باشد.

10- در صورت ارسال مجدد محصول برای مشتری، هزینه ارسال کالا رایگان نبوده و از مشتری دریافت می‌شود.

11- اگر مغایرت محصول فقط با باز کردن بسته‌بندی آن قابل تشخیص باشد، باید کارتن و جعبه اصلی آن کالا را نزد خودتان نگه دارید.

12- اگر پس از دریافت کالا و مشخص شدن وجود ایراد یا اشکالی در ظاهر و بدنه‌ی آن، مایل به دریافت وجه پرداختی خود باشید ، ابتدا باید با بخش پشتیبانی جهت دریافت آدرس، هماهنگی لازم را انجام داده و سپس اقدام به مرجوع کردن کالا نمایید.

13- لازم به ذکر است که اگر کالای ارسالی برای شما با آنچه در سایت سورس یدک سفارش داده‌اید مغایرت داشته باشد، در صورت بازگشت وجه، هزینه یرگشت کالا به عهده وب سایت سورس یدک است و از حساب مشتری کسر نخواهد شد.

14- استفاده از سرویس بازگشت وجه در مدت زمان هفت روز کاری برای آن دسته از کالاهایی که به گفته ی مشتری دارای ایراد و اشکال فنی هستند، فقط در صورت بازگشت کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن قابل قبول و میسر است. لازم به ذکر است که ایجاد هر گونه تغییرات بر روی ظاهر محصول یا کارتن آن مانند برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، رنگ کردن کالا، نصب قطعه روی خودرو یا آسیب رساندن به قطعه، باعث لغو بازگشت وجه به مشتری خواهد شد.

15- قبل از ارسال کالا برای مشتری و خروج آن از انبار سورس یدک، از زوایه‌های مختلف از محصول عکس‌برداری و تا دو هفته بعد از ارسال محصول در آرشیو بخش فروش نگه‌داری می‌شود. بنابراین اگر کالای مرجوعی توسط مشتری با محصولی که برای وی ارسال شده، تفاوت داشته باشد بدیهی است که هزینه‌ای جهت عودت وجه به مشتری برگشت داده نخواهد شد.

قوانین ثبت آگهی :

 1. ثبت آگهی با عکس های غیر اخلاقی و خلاف قانون ممنوع میباشد
 2. ثبت آگهی با جملات و توضیحات غیر متعارف و ضد اخلاقی ممنون میباشد
 3. ثبت آگهی به منظور بر هم زدن نظم عمومی و افکار عمومی ممنوع میباشد
 4. انتشار هر گونه خبر کذب و ضد قانون در قسمت توضیحات آگهی ممنوع است
 5. استفاده از سایت فیلتر شده در آگهی غیر مجاز میباشد
 6. مسئولیت آگهی دهنده در سایت سورس یدک بر عهده شخص ثبت کننده آگهی میباشد و سایت سورس یدک هیچ گونه آگهی را تایید یا رد نمیکند
 7. در صورتی که هر گونه آگهی باعث ایجاد مزاحمت برای سایرین شود ، اکانت کاربر مذکور تعلیق و مورد پیگرد قضایی قرار میگیرد
 8. استفاده از نام های غیر متعارف در پروفایل کاربر ممنوع میباشد و به محض مشاهده اکانت کاربر تعلیق میگردد
 9. در صورتی که یک آگهی ، شخص دیگر یا آگهی دیگر را مورد اهانت قرار دهد یا ایشان را تخریب کند . آگهی شخص اهانت کننده حذف و اکانت ایشان تعلیق میگردد
 10. هر گونه بی ارزش خواندن تولیدات داخلی غیر مجاز بوده و تایید نخواهد شد
 11. در هیچ شرایطی آگهی که استفاده ابزاری از بانوان برای نمایش یا تبلیغ شده است ، تایید نخواهد شد
 12. استفاده از عکس کودکان برای درج آگهی تایید نخواهد شد
 13. هر گونه آگهی که توهین به ادیان ، آداب ، رسوم ، قومیت ها ، لهجه ها و گویش ها شود تایید نخواهد شد و اکانت مذکور تعلیق خواهد شد

آیا استرداد هزینه آگهی ویژه و قدرت آگهی امکان پذیر است ؟

بله ، شما تنها میتوانید تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین از طریق فرم تماس با ما یا تلفن های درج شده در بخش تماس با ما و اعلام کد پیگیری و کد فاکتور اقدام به استرداد مبلغ پرداخت شده کنید

زمان تحویل خدمات بعد از خرید اینترنتی و پرداخت مبلغ تا چه زمانی میباشد ؟

 1. شما بعد از ثبت نام میتوانید آگهی رایگان ثبت کنید.
 2. در صورتی که قدرت برای آگهی انتشار یافته خود خریداری کرده باشبد ، بعد از پرداخت آنلاین بلافاصله قدرت برای شما لحاظ میشود و آگهی شما نسبت به قدرت آگهی دیگران در صدر قرار میگیرد  . در صورتی که شما پرداخت به صورت کارت به کارت داشته باشید یا واریز به حساب ، در این مورد لحاظ کردن قدرت انتخاب شده توسط شما برای آگهی شما تا 24 ساعت طول میکشد . برای دیدن تعرفه های قدرت آگهی اینجا کلیک کنید.
 3. در صورتی که شما آگهی ویژه  برای آگهی انتشار یافته خود سفارش دهید و پرداخت آنلاین برای این مورد داشته باشید ، بعد از پرداخت بلافاصله برچسب آگهی ویژه برای آگهی شما فعال میشود . در صورتی که شما پرداخت به صورت کارت به کارت داشته باشید یا واریز به حساب ، در این مورد لحاظ کردن برچسب آگهی ویژه  برای آگهی شما تا 24 ساعت طول میکشد . برای دیدن تعرفه های آگهی ویژه اینجا کلیک کنید.

نکته : آگهی هایی که ارسال میشود قبل درج در سایت ، توسط پشتیبان سایت بازبینی میشود و اگر مغایرت با قوانین نداشته باشد انتشار داده می شود.

آشنایی با اصطلاحات استفاده شده در وب سایت سورس یدک:

1- قدرت در آگهی چیست؟

بالا بردن قدرت آگهی این امکان را به شما میدهد که آگهی شما نسبت به دیگران در لیست بالاتر باشد و بهتر دیده شود . هر شخصی میتواند برای اگهی خود قدرت بیشتری خریداری کند و آگهی با قدرت بیشتر بالاتر از دیگر آگهی ها در دسته بندی خود نمایش داده میشود

2- آگهی ویژه چیست؟

با خرید آگهی ویژه یک برچسب به آگهی شما اضافه میشود به نام (آگهی ویژه) که آگهی شما مورد توجه کاربران قرار میگیرد

روش های پرداخت در سایت:

1- پرداخت آنلاین

شما میتوانید بعد از ثبت سفارش از طریق درگاه آنلاین بانکی پرداخت خود را انجام دهید تا سفارش شما بلافاصله ثبت شود

2- پرداخت بانکی

در حال حاضر در دسترس نیست

روش های پشتیبانی:

پشتیبانی در سایت سورس یدک از طریق راه های گفته شده در صفحه تماس با ما صورت میگیرد . برای رفتن به بخش تماس با ما می توانید اینجا کلیک کنید.