لوازم یدکی چانگان CS35

معرفی و بررسی لوازم یدکی چانگان CS35

لوازم یدکی چانگان سی اس 35 دارای قطعات مختلف بدنه، موتوری، برقی و غیره است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت و شما می‌توانید برای خرید قطعات یدکی چانگان سی اس 35 به فروشگاه های اینترنتی معتبر از جمله سایت لوازم یدکی سورس یدک مراجعه نمایید.

خودرو چانگان سی اس 35 توسط شزکت Changan Automobile یک شرکت خودروسازی چینی تولید می‌شود و در دو مدل تیپ 2 و تیپ 3 در بازار موجود است و طراحی شیک و مدرن و راحتی و عملکرد خوب آن از ویژکی های برجسته خودرو چانگان سی اس 35 است. همچنین دارای ظاهری اسپرت و پویا و نمای بیرونی با خطوط برجسته و تمیز و جلو پنجره فوق العاده زیبا است که آن‌را به برای مشتریان به خودرویی لوکس و جذاب تبدیل کرده است.

از دیگر ویژگی‌های خودروی چانگان cs35 مجهز بودن به طیف وسیعی از ویژگی‌های فناوری مدرن است که سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی، اتصال بلوتوث و دوربین دید عقب و همچنین ویژگی های ایمنی از جمله ABS (سیستم ترمز ضد قفل)، ESC (کنترل پایداری الکترونیکی)، و کیسه های هوای متعدد از قابلیت‌های آن هستند. با داشتن این خصوصیات خودروی چانگان cs35 به یک گزینه ایده آل برای افراد تبدیل می‌شود تا آن را خریداری نمایند.

خرید اینترنتی لوازم جانبی چانگان cs35

جهت تضمین سلامت قطعات یدکی خودروی چانگان cs35 خود به نمایندگی ها مراجعه نمایید. از طرفی تعداد نمایندگی هایی که لوازم یدکی خودرو چانگان cs35 رابه مشتریان عرضه کنند به دلیل تحریم ها در اکثر شهرهای ایران از جمله تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و… بسیار کم شده است و این سبب می‌شود که نتوانید قطعات مورد نظر خود را به سادگی پیدا کنید مخصوصا برای افرادی که با بازار لوازم یدکی آشنایی کافی را ندارند.

یکی از سریع‌ترین روش ها جستجو در اینترنت و مراجعه به سایت های معتبر در زمینه فروش قطعات جانبی چانگان cs35 است، یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی سایت لوازم یدکی سورس یدک است که شما می‌توانید با مراجعه به آن قطعات و لوازم یدکی اورجینال و اصل موردنظر خود را خریداری کنید و مطمئن باشید که در سریعترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

فروشگاه اینترنتی سورس یدک - لوازم یدکی چانگان cs35
 

 

قطعات و لوازم یدکی خودرو چانگان cs35

لوازم و قطعات جانبی این دسته از خودروها را می توان در چندین دسته جای داد که هر کدام به توصیف بخشی از خودروی چانگان cs35 می‌پردازد:

لوازم یدکی تزئینی داخلی و خارجی خودروی چانگان cs35:

قطعاتی در این ساختار قرار می‌گیرند که با زیباسازی داخلی و خارجی خودرو سروکار دارند از جمله محافظ رکاب جانبی چپ چانگان CS35 ، شلگیر عقب چپ چانگان CS35 ، نوار ماهوتی شیشه جلو راست چانگان CS35 ، قاب درب صندوق خودرو چانگان CS35 و… برای خرید این قطعات می‌توانید به سایت لوازم یدکی سورس یدک مراجعه نمایید.

لوازم یدکی سیستم تعلیق و فرمان خودروی چانگان cs35:

قطعاتی در این ساختار قرار می‌گیرند که با سیستم تعلیق و فرمان خودرو سروکار دارند از جمله جعبه فرمان خودرو چانگان سی اس 35، پلوس چپ خودرو چانگان سی اس 35، طبق جلو راست و چپ خودرو چانگان سی اس 35، کمک فنر جلو و… برای خرید این قطعات می‌توانید به سایت لوازم یدکی سورس یدک مراجعه نمایید.

لوازم یدکی گیربکس و انتقال قدرت خودروی چانگان cs35:

قطعاتی که در این ساختار قرار می‌گیرند با گیربکس خودرو سروکار دارند و معمولا گیربکس دچار فرسایش مقطعی می‌گردد و نیاز به تعویض دارد. قطعات این دسته شامل گیربکس چانگان CS35، فلایویل چانگان CS35، بلبرینگ کلاچ چانگان CS35، اویل پمپ گیربکس چانگان CS35 است که برای خرید این قطعات می‌توانید به سایت لوازم یدکی سورس یدک مراجعه نمایید.

لوام یدکی موتوری خودروی چانگان cs35:

قطعاتی در این ساختار قرار می‌گیرند که با سیستم موتوری ماشین سروکار دارندکه سبب عملکرد صحیح تمام قطعات داخل خودرو می‌گردد، برخی از این قطعات شامل موارد زیر است: ترموستات چانگان cs35، شیلنگ تکی رادیاتور چانگان CS35، سفت‌کن تسمه چانگان، پولی هرزگرد جلو خودرو چانگان، بوش طبق کوچک چانگان CS35، تسمه واتر پمپ و دینام خودرو چانگان که برای خرید این قطعات می‌توانید به سایت لوازم یدکی سورس یدک مراجعه نمایید.

قطعات و لوازم یدکی خودرو چانگان cs35

لوازم یدکی سیستم ترمز خودروی چانگان cs35:

قطعاتی در این ساختار قرار می‌گیرند که با سیستم ترمز سروکار دارند از جمله کالیپر ترمز عقب چپ چانگان CS35 ، ترمز درب عقب خودرو چانگان CS35 ، توپی چرخ عقب چانگان CS35 ، پمپ و بوستر با مخزن روغن ترمز خودرو چانگان CS35 برای خرید این قطعات می‌توانید به سایت لوازم یدکی سورس یدک مراجعه نمایید.

لوازم یدکی سیستم برقی و الکترونیکی خودروی چانگان cs35:

 قطعاتی در این ساختار قرار می‌گیرند که با سیستم برقی و الکترونیکی خودرو سروکار دارند از جمله ایربگ راننده خودرو چانگان CS35، قفل درب جلو چپ خودرو چانگان CS35، بوق زیر خودرو چانگان CS35، فن بخاری خودرو چانگان CS35، شیشه بالابر جلو چپ خودرو چانگان سی اس 35 و غیره که برای خرید این قطعات می‌توانید به سایت لوازم یدکی سورس یدک مراجعه نمایید.
قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو چانگان cs35

در دسترس قرار گرفتن قطعات اصلی و اورجینال همیشه یکی از دغدغه‌های مالکین اینگونه خودروهای لوکس بوده است. لذا برای حل این مشکل شما می‌توانید با مراجعه به سایت سورس یدک قطعات و لوازم یدکی اورجینال مورد نظر خود را تامین نمایید. می دانیم که قطعات بدل و بی کیفیت دارای ضمانت کالا نیستند و این قطعات علاوه بر خودرو هزینه زیادی را هم برای شما متحمل می‌شوند به این دلیل که پس از مدت کوتاهی باید آن را تعویض کنید و یک قطعه جدید خریداری نمایید. سعی کنید از سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر خرید قطعات و لوازم یدکی خود را انجام دهید تا هزینه چند برابری پرداخت نکنید و قطعات اصلی به دستتان برسد.

نمایش 11 از 11 محصول
تصویر شاخص
شناسه
محصول
امتیاز
خرید
مهدی غفاری
شناسه:1088
امتیاز 0.0 کامنت 0
مهدی غفاری
شناسه:1087
امتیاز 0.0 کامنت 0
مهدی غفاری
شناسه:1086
امتیاز 0.0 کامنت 0
مهدی غفاری
شناسه:1085
امتیاز 0.0 کامنت 0
مهدی غفاری
شناسه:1084
امتیاز 0.0 کامنت 0
مهدی غفاری
شناسه:1083
امتیاز 0.0 کامنت 0
مهدی غفاری
شناسه:1082
امتیاز 0.0 کامنت 0
مهدی غفاری
شناسه:1081
امتیاز 0.0 کامنت 0
یونس
شناسه:268
امتیاز 0.0 کامنت 0
خانم حسینی
شناسه:57
امتیاز 0.0 کامنت 0
9128038715
نمایش 1 تا 11 از 11 محصول